Banner

Banner

Titulli Djwron Don ft Lyrical Son ft NiiL B ft OverLord -
Ndëgjuar 550,308
Shkarkuar 76
Pëlqyer 3,352
Publikuar 11/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Beat: OverLord
Mix - Master Floriant Salihu
DJ Wron Don Insta: https://www.instagram.com/djwrondon/
OverLord Insta: https://www.instagram.com/overlordgg/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store