Titulli Rovena Dilo&Pirro Qako - Per nje qast me ndali zem
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 482
Pëlqyer 0
Publikuar 21/10/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store