Banner

Banner

Titulli Genta - Intoxicated
Ndëgjuar 30,793,677
Shkarkuar 59
Pëlqyer 73,222
Publikuar 23/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli ft. MUMA - Squat Baby

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#SquatBaby #GentaIsmajli #MUMA

Lyrics:

Muma:
Ti po kce trupin tem pi ven mina
Njo ka njo n'69 krejt i dina
Ti ma mpin ma shum se kokaina
Vonoj t'shijoj sikur po m'vje nga Kina

Genta:
Ka t'preki jom ka t'preki
Trupin tond un  e kom drog
Lëkurën tem ta veshi
Masi t'deshi ty çdo rrob
Krejt clubi tu mu sull mu
Amo veç ti ma ke rrok
Me ty e kcej kudo un
N'kom shtri edhe përtok
I'm drunk and i'm drunk
I'm drunk and i'm drunk
Vip arena vip arena nau bo monoton
I'm drunk and i'm drunk
I'm drunk and i'm drunk
Sa ta man a veç mem mpa 
E mos mem prek a t'torturon
Belin sill si vala 
Ty ta vlon e t'kaplon 
Një dëshir e po don mem pas
Pijet nuk i nalna
Bohna tap e 2 gram porosi
Ja rinisim prap
Bitches kjo ësht nata
Dirty don ti me kcy
Shoqa fort lojën po ta man
Nihna super hot yo
A menon që sdi lëvizjen që ti krejt po maron

Refreni:
Squat baby
Squat baby
Squat baby squat baby squat 
Baby girl
Squat baby
Squat baby
Squat baby squat baby squat 
Baby girl
Squat baby
Squat baby
Squat baby squat baby squat 
Baby girl
Squat baby
Squat baby
Squat baby squat baby squat 
Baby girl

Muma:
Ti po kce trupin tem pi ven mina
Njo ka njo n'69 krejt i dina
Ti ma mpin ma shum se kokaina
Vonoj t'shijoj sikur po m'vje nga Kina

Genta:
Ka t'preki jom ka t'preki
N'trunin tond du me bo shok
M'pëlqe kur nis m'u nxe ti 
Para meje hup kontroll
Mes meje e kom shijen
Kshu që fuck it mos rri kot
Ki mjaft me pi nga un
Derisa ki me thon nuk pi dot
I'm drunk and i'm drunk
I'm drunk and i'm drunk
Vip arena vip arena nau bo monoton
I'm drunk and i'm drunk
I'm drunk and i'm drunk
Sa ta  man a vec mem mpa 
E mos mem prek a t'torturon
Belin sill si vala
Pijet nuk i nalja
Bitches kjo ësht nata
Pretty top top girl
Pretty pretty top girl
Nihna super hot yo
A menon që sdi lëvizjen që ti krejt po maron
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store