Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Dy Dashni
Ndëgjuar 80,888,295
Shkarkuar 691
Pëlqyer 292,029
Publikuar 07/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Dy Dashni

Music & Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Video: Max Production
Styling: Vjosa Llapashtica & Sevim Alinçe
Makeup: Studio Sellma
Hair: Kaci

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#DyDashni #GentaIsmajli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store