Banner

Banner

Titulli Xeni e Ismet Peja - Hajt tja thojme nje keng te bu
Ndëgjuar 875,808
Shkarkuar 1,194
Pëlqyer 900
Publikuar 28/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kastratimusic/ muzike e mirefillte shqiptare https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store