Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Knaqu zemer
Ndëgjuar 37,858
Shkarkuar 21
Pëlqyer 78
Publikuar 18/11/2011

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Knaqu zemer (Official Video)
www.ylberidrizi.com
www.facebook.com/ylberidrizi
www.twitter.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store