Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Pendohu zemer
Ndëgjuar 7,223
Shkarkuar 15
Pëlqyer 19
Publikuar 28/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Pendohu zemer 2011
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store