Banner

Banner

Titulli Arbnora Rexhepi - Gezuar Shqiperi
Ndëgjuar 27,982
Shkarkuar 402
Pëlqyer 43
Publikuar 26/11/2012

Informatat e këngës
Teksti: Arbnora Rexhepi
Muz.Ork: Hysni Klinaku
http://www.facebook.com/HDStudioLM

Arbnora Rexhepi - gezuar shqiperi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store