Banner

Banner

Titulli Gold AG - Urime Shqipni
Ndëgjuar 2,659,540
Shkarkuar 819
Pëlqyer 11,782
Publikuar 26/11/2012

Informatat e këngës
Gold AG - URIME SHQIPNI (Official Video)

[email protected]:
https://facebook.com/GoldAG.Legend
[email protected]:
http://instagram.com/arianagushi1986
[email protected]:
http://anani-ag.com/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store