Titulli Ylli Demaj - Urime Urime Gezuar
Ndëgjuar 1,240
Shkarkuar 148
Pëlqyer 13
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli Demaj - Urime Urime Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store