Banner

Banner

Titulli Fatbardha Mustafa - Kenge dasmash
Ndëgjuar 68,213
Shkarkuar 76
Pëlqyer 34
Publikuar 07/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/fatbardha.mustafa.bardha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store