Titulli Besim Lokaj & Violet Kajtazi - Rrak Tak
Ndëgjuar 43
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Besim Lokaj & Violet Kajtazi - Rrak Tak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store