Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Degjo
Ndëgjuar 747,726
Shkarkuar 124
Pëlqyer 1,069
Publikuar 29/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Degjo
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Vigan Sulejmani
Albumi - DEGJO - Hite vere 2012 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store