Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Degjo
Ndëgjuar 702,582
Shkarkuar 1,058
Pëlqyer 951
Publikuar 29/05/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Degjo
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Vigan Sulejmani
Albumi - DEGJO - Hite vere 2012 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store