Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Nuk Jam Diktator
Ndëgjuar 3,210,720
Shkarkuar 166
Pëlqyer 7,511
Publikuar 29/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Nuk jam diktator
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Avni Qahili
Albumi - Nuk jam diktator 2011 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store