Banner

Banner

Titulli Noga Ft Elita 5 & Gold AG - Qka Mka Syri (Remix)
Ndëgjuar 2,927
Shkarkuar 251
Pëlqyer 8
Publikuar 28/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/ProduksioniyjetSub

© & ℗ Produksioni Yjet & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store