Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Qmendem
Ndëgjuar 3,948,899
Shkarkuar 1,683
Pëlqyer 7,616
Publikuar 29/05/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Çmendem
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Çmendem 2008 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store