Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Nuk jam diktator
Ndëgjuar 2,774,846
Shkarkuar 1,184
Pëlqyer 6,564
Publikuar 29/05/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Nuk jam diktator
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Avni Qahili
Albumi - Nuk jam diktator 2011
Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store