Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Me mua nuk ka loj
Ndëgjuar 1,390,506
Shkarkuar 277
Pëlqyer 6,352
Publikuar 27/02/2014

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store