Banner

Banner

Titulli Edita Berisha - Dashuri Vrastare
Ndëgjuar 10,707
Shkarkuar 337
Pëlqyer 0
Publikuar 23/07/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store