Banner

Banner

Titulli Edita Sopjani - Ora e Ndarjes
Ndëgjuar 37,239
Shkarkuar 301
Pëlqyer 105
Publikuar 18/08/2013

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR.FM
Music: Darko Dimitrov
Text: Big Basta
Hair & MAke Up: Oaza - Peje
Dress: Pajtim Raci
Video by: Frames Videos Production
Aktorët:Edon Sopjani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store