Banner

Banner

Titulli Gold AG featShkumbin Ismaili - Lamtumir
Ndëgjuar 6,938,425
Shkarkuar 182
Pëlqyer 19,645
Publikuar 14/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store