Banner

Banner

Titulli Edona Llaloshi - Moj Katile-E RE
Ndëgjuar 40,081,819
Shkarkuar 438
Pëlqyer 69,839
Publikuar 28/05/2017

Informatat e këngës
Prodhim origjinal i Vizioni & Libonia.

Buy now:
iTunes - http://apple.co/2rWp0P4

Listen on:
DEEZER - http://bit.ly/2qXycxQ
Spotify - http://bit.ly/2sJlKD3

Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCKpVxzH0G5NJYi3nBNVp7Jw

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store