Banner

Banner

Titulli Albana Jakupi
Ndëgjuar 5,180,441
Shkarkuar 411
Pëlqyer 11,255
Publikuar 13/08/2016

Informatat e këngës
Music: Alfred Sula
Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store