Titulli Leonora Jakupi - Liria ka emer
Ndëgjuar 383
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Leonora Jakupi - Liria ka emer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store