Banner

Banner

Titulli Vellezerit Susuri - Krejt po sillet
Ndëgjuar 10,149
Shkarkuar 432
Pëlqyer 20
Publikuar 12/11/2012

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
Publishing : Vizioni & Libonia
All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store