Banner

Banner

Titulli Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi - Kendojm per gr
Ndëgjuar 6,975
Shkarkuar 78
Pëlqyer 8
Publikuar 25/10/2011

Loading...
Informatat e këngës
Vjollca Bucaj - kur dola te dera ;ive ne emisionin konaku Emisioni live Konaku
Te gjitha te drejtat e rezervuara TV ERA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store