Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer
Ndëgjuar 4,346
Shkarkuar 269
Pëlqyer 7
Publikuar 19/08/2012

Informatat e këngës
http://www.facebook.com/XimiProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store