Banner

Banner

Titulli Grupi Aurora - Jetimi
Ndëgjuar 32,397
Shkarkuar 659
Pëlqyer 132
Publikuar 02/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Muzika& Teksti: Aurora
Video: Men Media Pictures
Orkestrimi & PostProduksioni: Dj Cimi
Styling: Butiku Stop
Regjia: Egzon & Rinor Sylejmani
Sponsor: Personi X
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store