Banner

Banner

Titulli Cavoi - Na shkoi jeta baker e kanace
Ndëgjuar 2,282,032
Shkarkuar 497
Pëlqyer 4,000
Publikuar 05/06/2011

Informatat e këngës
Music : Maringlen Boja
Publishing : Boja Production
http://www.facebook.com/Boja.Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store