Banner

Banner

Titulli Marsel Ademi ft Xhesika Lela - Te dua ty
Ndëgjuar 6,810,692
Shkarkuar 211
Pëlqyer 21,779
Publikuar 24/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by MAX Production
Arrangement: Valter Beqo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store