Banner

Banner

Titulli TDS - Intro
Ndëgjuar 105,304
Shkarkuar 339
Pëlqyer 689
Publikuar 25/06/2013

Loading...
Informatat e këngës
Album Title : HELLO - TDS (Dr.Mic & ONAT)
Music by : Kico and Torch
Mix/Master by : Kico and Torch
Lyrics by : TDS (Dr.Mic & ONAT)
Studio Rec : Daka Studio
Label : BABA STARS

Follow us on Twitter
https://twitter.com/Majkoffishal
https://twitter.com/OnatTDS
Facebook FanPage
https://www.facebook.com/TDS.OfficialPageFans
https://www.facebook.com/Majkllii

Te drejtat mbrohen nga OnAir Music Albania.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store