Banner

Banner

Titulli TDS - Intro
Ndëgjuar 104,868
Shkarkuar 286
Pëlqyer 688
Publikuar 25/06/2013

Informatat e këngës
Album Title : HELLO - TDS (Dr.Mic & ONAT)
Music by : Kico and Torch
Mix/Master by : Kico and Torch
Lyrics by : TDS (Dr.Mic & ONAT)
Studio Rec : Daka Studio
Label : BABA STARS

Follow us on Twitter
https://twitter.com/Majkoffishal
https://twitter.com/OnatTDS
Facebook FanPage
https://www.facebook.com/TDS.OfficialPageFans
https://www.facebook.com/Majkllii

Te drejtat mbrohen nga OnAir Music Albania.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store