Banner

Banner

Titulli MC Kresha - INTRO (AF1)
Ndëgjuar 486,406
Shkarkuar 503
Pëlqyer 1,444
Publikuar 04/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
MUSIC BY: K-MASTER& BIG BANG
TEXT: MC.KRESHA
VOCAL: ARTA JASHARI
VIDEO: P.I.N.T - RRON ISMAJLI

ALL RIGHT RESERVED PINT 2012

Facebook: https://www.facebook.com/pages/PINT-Music/292979034113197
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS
Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta
Faceboo: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial
Twitter: https://twitter.com/LyricalSon
Twitter: http://twitter.com/shemsikreshta
Video by: Rron Ismajli P.I.N.T
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store