Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka - Papi
Ndëgjuar 2,352,644
Shkarkuar 875
Pëlqyer 7,200
Publikuar 03/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by: Pro Video (Spiro)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store