Titulli Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e mira
Ndëgjuar 210
Shkarkuar 48
Pëlqyer 17
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elvira Fjerza x Anjeza Ndoj - Moj e mira - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store