Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi dhe Grupi 5 Yjet - Kolazh (Live )
Ndëgjuar 8,601
Shkarkuar 18
Pëlqyer 22
Publikuar 26/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store