Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Kush dashurin nuk e qmon
Ndëgjuar 293,398
Shkarkuar 567
Pëlqyer 420
Publikuar 19/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store