Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Lume
Ndëgjuar 76,184
Shkarkuar 602
Pëlqyer 244
Publikuar 19/12/2012

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
- Kontakt : Vllezrit Mziu: +41796591825 - +37744279036
Vizioni & Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store