Titulli Lume Daka - Ti ske zemer
Ndëgjuar 124
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Lume Daka - Ti ske zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store