Titulli Lori, Lendita, Lulja - Hajde knojme me defa
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 86
Pëlqyer 0
Publikuar 28/02/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store