Banner

Banner

Titulli Fadil Riza - Te gjithe lunin valle
Ndëgjuar 2,256
Shkarkuar 431
Pëlqyer 5
Publikuar 15/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store