Banner

Banner

Titulli Remi dhe Sinan Vllasaliu - Femer e deshtuar
Ndëgjuar 567,784
Shkarkuar 79
Pëlqyer 686
Publikuar 06/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
PROGRAM FESTIV:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️GEZUAR 2019 - Kauboj Xhema - "Kauboj Xhemen per vit te ri e zu sherri ne Arabi - (21st Aniverssary)"
https://www.youtube.com/watch?v=hs3PzAFPuck --~--
#RemiJakupiMusic #SinanVllasaliu #RemiJakupi #remijakupiofficial #remijakupiofficialpage #popullore #hitetereja

Best youtube tool for views, ranking, subscribers...
https://www.tubebuddy.com/besttoolforviews

Buy my new pop song: Todos Bailamos @ Amazon, iTunes and Apple Musik links below. TY :-)

Amazon: http://amzn.to/2DBWzZ2

iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1297095198?ls=1&app=itunes

AppleMusic: http://itunes.apple.com/album/id/1297095198

Kliko ne linkun me posht per Kenget e reja nga REMI:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL95B5C46C4E067447

Fans club at: www.facebook.com/RemiJakupiOfficialPage
Kontakt Viber dhe WhatsApp: +1 917 445 7123
instagram: www.instagram.com/remijakupi
tweet me at: www.twitter.com/RemiJakupi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store