Banner

Banner

Titulli Adriatik Asllani - Mesazhi ne telefon
Ndëgjuar 530
Shkarkuar 428
Pëlqyer 3
Publikuar 27/12/2013

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store