Banner

Banner

Titulli Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Do T ja Marr Nji
Ndëgjuar 1,711
Shkarkuar 1,010
Pëlqyer 0
Publikuar 09/01/2013

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kastratimusic/ https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store