Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili dhe Gold Ag - Lamtumir
Ndëgjuar 6,931,613
Shkarkuar 327
Pëlqyer 19,624
Publikuar 14/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store