Titulli Bashkim Spahiu - Te kam dashte ma shum se syt e mi
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 172
Pëlqyer 0
Publikuar 18/05/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store