Banner

Banner

Titulli Xhavit sadiku - Dikur me the shum te dua
Ndëgjuar 35,417
Shkarkuar 17
Pëlqyer 319
Publikuar 06/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store