Banner

Banner

Titulli Bujar Emrullai - Behu zemra ime
Ndëgjuar 518
Shkarkuar 399
Pëlqyer 4
Publikuar 05/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Muzika - Rahman Kryeziu
Tekstet - Sami Aliu
Studio - Errol 5 Shkup

Bujar Emrullai 004369917471217
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store