Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Zemer e djegur
Ndëgjuar 1,608
Shkarkuar 265
Pëlqyer 8
Publikuar 19/05/2013

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Zemer e djegur - Fitues i cmimit POPULLOR ne festivalin "Çelësi Muzikor"

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store