Titulli Izer dhe Sinan Thaqi - Na u kan ba qikat tevedele
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 41
Pëlqyer 0
Publikuar 28/02/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store